Kdo je HAPPY tak ať čte;o)

24. března 2007 v 23:00 | Angelic Scars
Jak už jistě víte dneska od 20:00 na Nově běžel Fotbalový zápas Česko verzuz Německo....ze začátku to vypadalo tak že Němci prohrajou ale nakonec se to obrátilo....po orvních 42 minutách dali Němci první gól a za cca 30 minut druhý(to už sem to moc nesledovala protože sem si psala s kámoškama na skypu)......pak byla přestávka a v druhém poločase dali Češi prvního góla ale bylo to jen náhodou protože Lehman stál uplně někde jinde......tekžéé kdo fandil Německu jako já a moje tři kámošky tak ať slaví.....protože já su VERRY HAPPY že vyhrálo NĚMECKO a můžete mi do komentářů klidně nadávat že sem Čech a fandim Německu ale já za to nemůžu prostě já Česko moc nemusim kdyby to šlo tak se hned přestěhuju do Německa ale máma nechce takže musim do 18 hnít tady....mno takže slavme Německo titž vyhrálo!!!!!!!!JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!